מגוון הייעוצים שמוצעים אצלנו

הכניסה למרכז מותנת בהצגת תעודת מחוסן/מחלים או באישור בדיקת קורונה שלילית ב-72 השעות האחרונות. במהלך השהות במרכז יש לחבוש מסכה

חיילת לקראת שחרור

#1

ייעוץ והכוונה לחיילים משוחררים
ומסיימי שירות לאומי 

הסבר על שירותי הייעוץ לחיילים משוחררים ומסיימי שירות לאומי

סיימת שירות? ברוך הבא לאזרחות

אחרי שנים של שהייה במסגרות כמו תיכון, צבא או שרות לאומי, אתם מרגישים את עצמכם על פרשת דרכים. עד כה היה מי שיחליט, שיקבע את המסגרת ויראה את הדרך.

מעתה עליכם לקבל החלטה, אולי בפעם הראשונה לגבי עתידכם. כדי שלא תפספסו את הזכויות וההטבות המגיעות לכם כגון: הטבות מס, עבודה מועדפת, סיוע בשכר דירה לחיילים בודדים, תכנית השוברים (קורסים בסבסוד) ועוד. נציגתנו מטעם האגף והקרן לחיילים משוחררים תדאג שהנחיתה שלכם באזרחות תהיה רכה, ותספק לכם מידע לגבי הזכויות של חיילים משוחררים ומסיימי שירות לאומי. 

למי מתאים? חיילים משוחררים ומסיימי שירות לאומי עד 5 שנים נתנייתים בלבד.

עלות? חינם לתושבי נתניה והסביבה 

פגישת ייעוץ עם יועצת להשכלה גבוהה

אבחון מקצועי
לבחירת מקצוע לימודים

הסבר על שירותי הייעוץ להשכלה גבוהה

איך מחליטים מה ללמוד ואיפה?

בחירת מסלול לימודים הוא השלב הראשון בהליך הרישום למוסדות להשכלה גבוהה. השלכות הבחירה יבואו לידי ביטוי באופי העבודה שנעבוד בה ועל רמת החיים שנחייה בה בעתיד. על מנת שתוכלו לבחור נכון את התחום שהכי מתאים לכם, את מוסד הלימודים הרלוונטי ולקבל מידע כללי על מלגות וסיוע אפשרי אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ אישית הנעה בין 3-6 מפגשים עם יועצת מקצועית לבחירת מקצוע לימודים.

למי מתאים?  צעירים המתלבטים לגבי מקצוע לימודים באקדמיה 

עלות? חינם לתושבי נתניה/ בתשלום לתושבי חוץ

#2

הכוונה מקצועית
לפיתוח קריירה ותעסוקה

מידע על שירותי ייעוץ להכוונה מקצועית ופיתוח קרייה ותעסוקה

​​​להשיג את המשרה שחלמת עליה

פיתוח קריירה, המשך לימודים או אפילו הסבה מקצועית נמנות עם ההחלטות המכריעות בחיינו. לשם כך אנו מציעים מגוון רחב של שירותים שיעזרו לכם לממש את הפוטנציאל הגלום בכם, כגון: סיוע והדרכה בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ולמרכזי הערכה, הכוונה וייעוץ אישי למחפשי העבודה וסדנאות מעשיות בתחום. מחקרים מוכחים כי קריירה מוצלחת משפיעה לטובה על תוחלת החיים. אז בואו יחד נמצא את הדרך הנכונה ביותר עבורך

למי מתאים?  חיילים משוחררים, סטודנטים ואקדמאים 

עלות? חינם לתושבי נתניה/ בתשלום לתושבי חוץ

#3